Dikkat Çekici Bayan Örgü Bluz Modelleri

Yaz aylarında en çok tercih edilen renkler ile tasarlanmış birbirinden güzel ve modelleri , dekolteleri ile dikkat çekici en yeni desenler ile tasarlanan bayan örgü bluz modelleri sayfamız, örgü sever bayanların  yaza hazırlaması için örüldü.
En yeni desenleri, modelleri ve şekilleri ile trend örgü bluz modelleri arasına girmeyi başaran yeni örgü bluz örneklerimiz sizin de modaya ayak uydurmanızı, şıklığınızla göz kamaştırmanızı sağlayacak modellerden oluşuyor.
İlk modelimiz lila renkli, köşeli yakalı, yarım kollu yazlık örgü bayan bluz modeli, kolları ve etekleri file modeli ile tasarlanmış ön ve arka beden kısmı ise çiçek motifleri ile hazırlanan bluz yaz ayları için bayanların en çok tercih edilen modelleri arasında.
İkinci modelimiz ise şiş ile örülen yünlü krem rengi ip tercihi ile tasarlanan kolları ve göğüs kısmı delikli model de göğüs altından sonra delikli acur deseni ile hemen hemen bir tunik boyunda örülen dar, göğüs altından kurdele kemerli şık bir örgü bluz modeli, çalışan bayanlarımız için de çok kullanışlı ve zarif bir model.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Üçüncü modelimiz ise açık mavi renk ile örülen, dökümlü boğazlı tasarlanan, kol uçları boğazlı yakası ve etek uçları lastik modeli ile hazırlanan, ana deseni saç örgüsü ve baklava dilimleri ile model verilmiş bahar aylarında rahatlıkla giyilebilecek hafif tunik bluz modelli spor bir örgü bayan bluz tasarımı.
Sizlerde istediğiniz model ve renklerde örneklerimizden fikirler alarak tasarlayacağınız bluz modelleri ile tarzınızı yansıtabilir. isterseniz de bluz, şal ve çanta üçlüsü gibi takım örgü modelleri ile arkadaşlarınıza yeni fikirler vermekte yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın örgü dünyası çok çeşitli, renkli ve her gün kendini yenileyen farklı tasarımlar ile siz bayanların yanında olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.