Desenli Örgü Bayan Bluz Modelleri

Desenli örgü bayan bluz modelleri ile örgü sevdalısı bayanların hayal güçlerini ne kadar zorladıklarına ve ortaya çıkan eserlerin ne kadar değişik ve güzel olduğuna şahit olacaksınız birazdan.  Yeni sezon modellerini yerli ve yabancı dergilerden toplayan biri olarak ilk defa karşılaştığım ilginç modellerden seçimler yaparak hazırladığım bu modellere hayranlıkla bakakaldım. Eminim sizde bu nasıl bir tasarım nasıl bir model diyeceksiniz şaşkınlıktan. İlk modelimiz ise bu açıklamalara güzel bir örnek; siyah renk ile örülen desenli bluz modeli örgüden değil adeta iplere desen verilerek tasarlanmış bir model. göğüs dekoltesinden sırt dekoltesine kol kenarlarına verilen modelden sıralı iplerin arasına yerleştirilen çiçek motiflerine kadar farkını ve güzelliğini yansıtmaktan geri kalmıyor örneğimiz.  Daha yakından incelediğinizde küçük ayrıntıları da fark edeceksiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise tığ ile örülen ebruli ip ile çiçek motiflerinin birleştirilmesi ile oluşuyor, düşük omuzlu yakası ile modayı takip eden bir model tasarlanmış çok da başarılı olunmuş.  Düşük kolları ile de rahatlığı simgeliyor, yaz aylarında giyilebilecek güneşi ve sıcak rüzgarları teninizde hissedeceğiniz gösterişli bir örgü bayan bluz modeli. Diğer modelimiz ise koyu mavi bir renk seçimi yapılarak örülmüş yuvarlak yaka uzun kollu ara ara küçük çiçek motifleri ile tasarlanan ancak bunun yanında üzerine işlenen büyüklü küçüklü kumaş ile hazırlanmış çiçek motiflerinin işlenmesi ile desen verilmiş olan yazlık örgü bayan bluz modeli olarak karşımızda.
Sizler de isterseniz sadece örgü ile desen verebileceğiniz isterseniz kumaş veya boncuklar ile ördüğünüz bluz üzerine işlemeleri yaparak süsleyebileceğiniz bir model tasarlayın, yada ilk modelimizde olduğu gibi sadece ipler ile de bluzunuza desen verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.