Dantel El İşi Hobi Dünyası

 Yeni sezon örgü hobi dünyası modelleri sayfamız da renkl ve beyaz dantel modellerini bir araya getirdik, dantelin artık kıyafetlerimize kadar kullanıldığı bu yıllarda her yer dantel modelleri ile renklendirilmek istenirken yeni modellerde talepler doğrultusunda her geçen gün artıyor. İlk modelimiz de bahsettiğim bu yeni dantel modelleri arasında olan kenarları köşeli uzun masa veya sehpalarımız da kullanabileceğimiz bir örtü modeli. o kadar şık ve zarif bir görüntü içinde ki herkesin masasının üzerinde olması gerekiyor bence.
İkinci modelimiz ise iğde ağacı yapraklarının modeli verilmiş ara ara çiçek motifleri ile süslenmiş etrafı iki kat tığlanarak gölgelendirilmiş renkli ve gösterişli bir fiskos masası örtüsü örneği. Özellikle bahçe dekorasyonunda veya balkon dekorasyonunda uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz bu model ortamın havasını değiştirecek. Diğer modelimiz ise ince işliği sayesinde iğne oyası görüntüsüne bürünen zarif bir yuvarlak masa örtüsü ve ya boyutlarını küçülterek vitrin takımı, yatak odası takımı haline gelebilecek çok amaçlı yeni bir model. zikzak desenleri ile örtünün etrafı da zikzak şeklinde bitirilmiş.
Modellerin büyük hal ini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Diğer dantel modelimiz ise yine yuvarlak bir masa örtüsü şeklinde tasarlanmış ama siz bu modeli vitrin takımı yada yatak  odası takımı olarak da kullanabilirsiniz, hatta fiskos masası örtüsü şeklini bile almaya uygun olan modelimizin çevresi katlı yaprak şeklinde tasarlanmış, ortada yıldız şeklinde küçük bir çiçek motifi örülerek etrafı deseni ile dolanarak hazırlanmış güzel bir dantel modeli çalışması. Eteklerden bluzlara şallardan yakalıklara bir çok yerde hayatımıza giren ve aksesuar olarak kullanılan dantel modelleri evlerimize de gelin muamelesi yaparak güzelleştirmeye devam ediyor, modasını asla kaybetmeyecek olan dantel modelleri her yerde karşımıza çıkıyor.