Çiçek Motifli Örgü Bayan Bluz Örnekleri

Bütün örgü örmekten sıkılan veya şiş ile örgü örmeyi bilmeyen örgü sever bayanlarımız için tığ ile kolaylıkla örebilecekleri, özellikle motifli olarak seçtiğimiz örgü bayan bluz modelleri çiçek motifleri ile oluşuyor, çiçek sevmeyen bayan yok gibidir düşüncesi ile bu sevgilerini çiçek motifleri ile  örgülerine ve kıyafetlerine taşımak isteyen bayanlar için bir araya getirdiğimiz çiçek motifli örgü bayan bluz modellerimiz var sırada, örmesi kolay ve zevkli ortaya çıkan tasarımlar ise birbirinden muhteşem örgü bluz modellerinde sıra…
İlk modelimiz ile kendinizi papatya bahçelerinde hissedeceğiniz, beyaz ve sarının muhteşem uyumunu yansıtan papatya modelli tığ işi örgü bluz sarı renkli çiçek motiflerinin üzerine tığlanan beyaz renkli papatya yapraklarının birleştirilmesi ile tasarlanmış. Etek uçları zikzaklı şekilde tasarlanan bluzun kolları bileklere doğru genişleyerek rahat bir bluz ortaya çıkmış, Kolları sonlandırırken sarı renk ile bir kaç sıra delikli model örülerek bluz tamamlanmıştır. Bluzun içine giyeceğiniz sıfır kollu bir badi veya dar kesim bir elbise ile de kombine oluşturabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise göbek üstü tasarlanan spor bir çiçek motifli örgü bluz, Yine iki renk kullanılmış; beyaz ve orange renkleri ile genişi kıskandıracaksınız.  Beyaz çiçek motifleri orange rengi ile örülen su taşı ile model verilirken file modeli ile de birleştirilmiş. etek kısmındaki zikzaklı şekil ise çiçeklerin dizilişi ile oldukça uyumlu bir şekilde tasarlanmış.  Hafif düşük kol olarak inen kollar beyaz renk ile file şeklinde örülerek tamamlanmış.  Yaz aylarında, sahil kenarlarında gençlerin rahatlıkla giyebilecekleri şık ve gösterişli bir örgü kazak modeli. İsteğinize göre boyunu uzatarak da tasarlayabileceğiniz modeli tunik şeklinde de kullanabilirsiniz.