Bayan Kışlık Örgü Kazak Modelleri

İlk modelimiz kış aylarında koyu renkli, kalın kıyafetler içinde sıkılmış, ruhunu saran bu renklerden kurtulmak isteyen bayanlar için bir kurtuluş yolu, kışa inat beyaz renk giymeyi tercih eden bayanlar için v yakalı, delikli acur modeli ile yakasına uygun v deseni ile örneklendirilmiş, kol ve omuzlarda kabartmalı çizgi deseni kullanılmış klasik giyim de de spor giyim de de tercih edilebilecek saf ve temiz duygular yansıtan kışlık örgü bayan kazak modeli yerini almış.
İkinci modelimiz ise petrol mavisi rengi ile karşımıza çıkıyor, boğazı saran yuvarlak yaka modeli ve omuzlardan göğüse doğru inerek kendini v şeklinde bitiren kat kat tığ ile örülmüş yelpaze örnekli gösterişli bir kazak modeli. omuzlardan ve göğüs altından örneğin bitiminden hemen sonra düz örgü modeli ile devam edilmiş.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Diğer model ise tunik şeklinde örülen yuvalak yaka uzun kol şekli ile acurlu yaprak deseni verilerek örülen spor bir örgü kazak modeli. İki renk ebruli ip ile örülerek göğüs altından sonra daha koyu bir renk ile devam edilerek tamamlanmış.
Sırada ki modelimiz ise tamamen beş ters beş düz lastik modeli ile örülmüş boğazlı, reklam kol şekli ile kollar omuzlara birleştirilen yine çalışan bayanların da rahatlıkla giyebilecekleri spor giyimi tercih eden bayanlarında rahatlıkla giyebilecekleri vücudu saran şekli ile şık kazak modelleri arasında. İki kol üstüne birer tane ve ön etek kısmına da iki tane dikilen boncuk işlemeli tüllü kare şeklindeki kumaş parçaları aslına bakarsanız sıradan bir kazak olmaktan kurtarmış modelimizi, küçük ayrıntılar ile farkı yakalayan örgü kazak modelleri arasında yerini alan bir kazak modeli daha var karşımızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.