Battaniye ve Bebek Battaniyeleri

Battaniye ve Bebek Battaniyeleri

El işi olarak örülen en güzel battaniye ve örtüleri soğuk kış geceleri için siz sayfa takipçilerimize b,ir çok örgü model örneğini seçtik ve bir araya topladık..
Göz atacak bu modellere hepsi birbirinden güzel cıvıl cıvıl ve rengarenk.. Koltuk örtüsü bebek battaniyesi yatakların üzerine kullanabileceğiniz gibi diz örtüsü yada battaniye olarak da kullanabilirsiniz hanımlar bu örtüleri..
Beyaz mavi ve yelin çizgili olarak şiş ile ajur desenli battaniyeyi bebek battaniyesi olarak örüp kullanabilirsiniz..
Büyük motiflerin birleştirilmesi ile ortaya çıkan tığ işi örtüyü dekoratif bir örtü olarak koltuklarınıza serebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.Ekru ve siyahın bir kullanıldığı şiş ile saç örgü deseni kullanılmış şık bir battaniyede oluşturabilir ve severek kullanabilirsiniz..
Yine şiş ile örülmüş şık bir örtü ve yastığını takım olarak sayfamızda göreceksiniz..
Grafik desenli dört rengin kullanıldığı örtü şiş ile örülmüş biraz zahmetli de olsa ortaya çıktığında çok şık bir örtü battaniye olacaktır.. Siz kendi zevkinize göre renklerini daha hoş hale getirebilirsiniz..
Kedi desenleri oluşturulmuş siyah zeminli örtüyü de bebek odalarında beşiklerinde kullanabilirsiniz..
Beyaz zeminli çiçek motifleriyle de süslenmiş motifli battaniye de bebek odaları için dikkat çekici.
Bütün olarak örmek yerine motifleri birleştirilmesi ile meydana getireceğiniz örnekler daha kolay ilerleyecektir diye düşünüyorum.. Sizlerde modellerden yola çıkarak beğendiğiniz örneği örebilirsiniz..