2013 Yeni Örgü Bayan Tunik Modelleri

Son yılların trend modelleri arasında olan tunik modelleri moda olur da örgü tunik modelleri olmaz mı 🙂 Özellikle örgüsü bayanlar arasında tercih sebebi olan tuniklerin uzun yıllar daha vitrinlerden inmeyeceğini düşünürsek en kullanışlısı en kalitelisi ve sağlıklısı olarak örgü tunik modellerini seçmek en akıllısı bence. Bayanların akıllı, güzel ve zevkli oldukları da aşikar ise, gelin tercih sebebi olan örgü tunik modellerinin seçim sebebi olmalarının nedenlerini daha yakından inceleyerek anlayalım 😉 İlk modelimiz yuvarlak çiçek motifleri ile file modeli kullanılarak birleştirilen yuvarlak yaka sıfır kollu şık bir tunik modeli. Göğüs ortasında kullanılan hazır bir pembe gül ile renk katılan tunik şıklığı ve rahatlığı ile dikkatleri çekiyor. İkinci model oldukça gösterişli bir model; açık omuzlu sırt ve göğüs dekolteli makarna ip olarak adlandırdığımız ip ile kahve tonlarında örülmüş, kolları file modeli ile dar örülmüş farklı ve rahat bir tunik örneği.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Tuniklerin özellikle dar paça kotlar ve taytlar ile kombine oluşturduğu biliniyor, bu modelimiz de iki uç noktalardaki ana renkleri bir araya getirerek yeni bir tarz oluşturulmuş, siyah file modeli ile örülen uzun kollu, eteklere doğru genişleyen, kol ve etek uçları küçük renkli motifler ile süslenmiş zarif bir örgü tunik modeli, beyaz renkli tayt ile çok şık bir uyum içinde.
Diğer modelimiz ise pembe renkli ip ile örülmüş kare şeklindeki motifler birleştirilerek tasarlanmış, motif aralarında oluşturulan delikler ile model tamamlanmıştır. V yaka örülen tunik modeli uzun kol tercihi ile de bahar aylarında giyilebilecek bir tasarım haline gelmiş. Tunik ile aynı renklerde pembe taşlı uzun bir kolye ile de rahatlık simgeleniyor.